365 TL

BONUS

365 TL YATIR 730 TL OYNA! + 20 TL FREEBET Giriş Yap

25TL

BONUS

25 TL FREEBET + %100 YATIRIM BONUSU Giriş Yap

350 TL

BONUS

%100 HOŞ GELDİN BONUSU + 30 TL FFREEBET Giriş Yap

Belge

Princessbet Belge


giriş

Princessbet sitesi resmi prosedürleri tamamlamak, her üyeye eşit şartlarda hizmet vermek ve güvenliğini sağlamak amacı ile zaman zaman her üye için bir defa geçerli olacak şekilde, Princessbet belge talebi gündeme getirebilir. Bunun gerekçeleri vardır. Bu yönde bir bildirim ile karşılaşmanız durumunda, katılım sağlamanız sizlere tavsiye edilecektir. Eğer site ile çalışmaya devam etmeyi düşünüyor iseniz, kendi güvenliğiniz için istenen belgeleri göndermelisiniz.

Princessbet Neden Belge İstiyor?

Aslında belge talepleri konusunda oldukça basit gerekçeler bulunmaktadır. 18 yaş için, bir tane hesap için, üyelerin kendi adına ait hesapları kullanması için, avantaj, hile gibi olumsuzlukların önüne geçilmesi, güvenlik tedbirlerinin alınması için, belge talebi gündeme gelmektedir. Tavsiye edilen uygulama, yazının giriş bölümünde anlatıldığı gibi, istenen belgeleri göndermektir.

Princessbet Kaç Defa Belge İstiyor?

Bu konuda da yani Princessbet belge anlayışında istenecek belge sayısı konusunda da, net bir tavır sergilendiği görülmektedir. Hesap doğrulama ya da hesap onaylama işlemi kapsamında, sadece bir defa belge talep edilecektir. Aynı belgenin aynı üyeden istenmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Ancak hesaplarda bir değişiklik, finansal hesaplarda bir değişiklik meydana getirilmiş ise, hile ile bahis ya da oyun anlayışı olabileceği değerlendiriliyor ise, istenmiş bir belgenin doğrulama amacı ile tekrar talep edilmesi söz konusu olabilir. Bunun haricinde rutin bir şekilde her işlem eşittir. Yeni bir belge şeklinde bir uygulama yoktur.

Princessbet Belge Talebi Nasıl Karşılanır?

Bildirim yapılmış, Princessbet belge şeklinde bir bildirim alınmış ise, bu talebe katılım sağlamak için kullanılacak yöntem, elektronik posta servisleridir. Mail aracılığı ile Princessbet sitesinin müşteri hizmetlerine, dijital ortamda, resim formatında, talep edilen belgeleri göndereceksiniz. Önce belge temin edilecek, sonra resmi çekilecek, okunaklı ve oynanmamış bir resim elektronik posta eki olarak sitenin müşteri hizmetlerine gönderilecektir.

Princessbet Belge Göndermek Güvenilir mi?

Princessbet belge talebi ya da benzer bir bildirim almış iseniz, sizlerden istenen belgeleri gönderebilirsiniz.  Karşılaşmış olduğunuz belge talebi konusunda gizlilik politikası uygulanacaktır. Belgeler alınacak, incelenecek, doğru olduğu, oynama yapılmadığı görülecek, kontrol işlemi tamamlandıktan sonra sistem içerisine aktarılacaktır. Şifreleme programı, veri koruma sistemleri kullanılacak, belge güvenliği sağlanacaktır. Princessbet üyelik iptal işlemi gündeme geldiğinde, belgeler sistemden silinecektir. Bu aşamada belgelerin yani üyelik iptal işlemi yapılana kadar belgelerin hesaplarda kaldığı görülecektir. İhtiyaçlar buradan karşılanacaktır.