350 TL

BONUS

%100 HOŞ GELDİN BONUSU + 30 TL FFREEBET Giriş Yap

365 TL

BONUS

365 TL YATIR 730 TL OYNA! + 20 TL FREEBET Giriş Yap

25TL

BONUS

25 TL FREEBET + %100 YATIRIM BONUSU Giriş Yap

Para Çekme

Princessbet Para Çekme


giriş

Princessbet sitesinde para kazanmış iseniz, haftanın her günü ve günün her saatinde Princessbet para çekme işlemini yapabilirsiniz. Site ödemeler ve para çekme bölümünde kendi açıklamaları ile her gün 24 saat para çekim işlemi şeklinde bir ifadeyi kullanmıştır. Ayrıca canlı destek üzerinden finansal departman ile görüşme yaptığınızda da, aynı ifadenin geçerli olduğunu tespit edebilirsiniz. Elbette bu yöndeki işlemleri Princessbet kullanıcı yorumları ile de desteklemeniz mümkündür.

Princessbet Para Çekme Yöntemleri

Önce sizlere Princessbet para çekme yöntemleri hakkında bilgi vermek gerekecektir. Kişisel banka hesaplarınız ya da meydana getirdiğiniz sanal cüzdanlar ile para çekme işlemi yapabilirsiniz. Kullanabileceğiniz yöntemler banka havalesi ile para çekme, paygiga  ile para çekme, anında havale ile para çekme, papara ile para çekme, rocketpay ile para çekme, ecopayz ile para çekme ve enpara ile para çekme olarak belirlenmiştir. Her bir sistem için geçerli en düşük para çekme miktarı anlayışı bulunmaktadır.

Princessbet Günlük Para Çekme Miktarları

Vereceğiniz para çekme talimatında Princessbet günlük para çekme miktarları doğrultusunda hareket etmeye dikkat etmelisiniz. Bunun dışında yani biraz sonra anlatılacak miktarların dışında vereceğiniz talimatlar, finansal departman tarafından dikkate alınmaz. Her bir sistem ile vereceğimiz para çekme talimatında kullanabileceğiniz en düşük miktar, 100 Türk Lirasıdır. Yukarıda saydığınız tüm seçenekler için geçerlidir. Bahis yapıp, 100 Türk Lirasının altında oyun oynayıp, 100 Türk Lirasının altında kazanç elde etmiş olabilirsiniz. Ancak kazandığınız parayı çekebilmeniz için, hesap bakiyesine bakmalısınız. 100 Türk Lirası rakamını görmelisiniz. Gün içerisinde, 24 saatlik süre içerisinde alabileceğiniz en yüksek miktar, 20.000 Türk Lirasıdır. Bir seferde 20.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapabilir, iki seferde toplam 20.000 Türk Lirası para çekme işlemi yapacak iseniz, iki seferde para çekme talimatı verecek iseniz, her bir işlem arasında geçmesi gereken süre en az 2 saat olacaktır.

Princessbet Para Çekmede Komisyon Alıyor mu?

Princessbet para çekme işlemlerini incelediğinizde, öncelikli olarak işlemin gerçekleşmesi süresinin 30 dakika civarında olduğunu da bilmelisiniz. Hızlı hareket edebileceğiniz bir sitedir. Peki, hızlı işlem anlayışının içerisinde ayrıca Princessbet para çekmede komisyon alıyor mu? Sorusunun bir karşılığı var mıdır? Hayır, vereceğiniz talimat ne kadar olursa olsun, hangi yöntem ile para çekme talimatı verirseniz verin, karşılığında ödeyeceğiniz herhangi bir komisyon yoktur.