365 TL

BONUS

365 TL YATIR 730 TL OYNA! + 20 TL FREEBET Giriş Yap

25TL

BONUS

25 TL FREEBET + %100 YATIRIM BONUSU Giriş Yap

350 TL

BONUS

%100 HOŞ GELDİN BONUSU + 30 TL FFREEBET Giriş Yap

Para Yatırma

Princessbet Para Yatırma


giriş

Princessbet sitesi hesaplarına, en popüler yatırım yöntemleri ile kolay bir şekilde, güvenli bir şekilde, hızlı bir şekilde, 7 gün, 24 saat boyunca para yatırma işlemini, Princessbet para yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız. Tavsiye edilen uygulama, havale ya da EFT gibi bir sistemi kullanacak iseniz, önce canlı destek ile görüşmeniz, çalışılan banka bilgilerini ve hesap numaralarını talep etmeniz olacaktır.

Princessbet Para Yatırma Metotları

Sitenin kolay, pratik, hızlı ve güvenli seçenekler ile çalıştığı görülebilmektedir. Princessbet para yatırma metotlarının banka havalesi ile yatırma, anında havale ile yatırma, cepbank ile yatırma, kredi kartı ile yatırma, sanal pos ile yatırma, paygiga ile yatırma, hemen havale ile yatırma, rocketpay  ile yatırma, papara ile paytopays yatırma, epara bozdur ile yatırma ve ecopayz ile yatırma olarak belirlendiği görülmektedir. Bu sistemlerin tamamından kendinize ait hesap anlayışıyla hareket etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Princessbet Para Yatırma Miktarları

Dikkat edeceğiniz detaylardan bir tanesi, Princessbet para yatırma işlemlerinde dikkat edeceğiniz detaylardan bir tanesi, en düşük para yatırma miktarıdır. Ecopayz 20 Türk Lirası, astropay 10 dolar, epara bozdur için 20 Türk Lirası, paytopays için 50 Türk Lirası, papara için 50 Türk Lirası, rocketpay Için 100 Türk Lirası kullanılır. Hemen havale için 100 Türk Lirası, paygiga 200 Türk Lirası, kredi kartı ve sanal pos için 50 Türk Lirası, cepbank için 20 Türk Lirası, anında havale için 100 Türk Lirası, banka havalesi için 300 Türk Lirası en düşük para yatırma miktarları belirlenmiştir.

Princessbet Para Yatırmada Komisyon Alıyor mu?

Princessbet para yatırma işlemini gerçekleştirdiğinizde, Princessbet sitesi yani bu sitenin finansal departmanı tarafından gündeme getirilmiş herhangi bir komisyon anlayışı yoktur. Hangi sistemi kullandığınız, hangi miktarda parayı yatırdığınız hiç önemli değildir. Eğer hesap ya da sistemden çıkan para ile Princessbet bahis sitesi hesabına geçen para arasında bir fark görülüyor ise, bir kesinti yaşandığı tespit ediliyor ise, bunun Princessbet sitesi finansal departmanı ile hiçbir ilgisi yoktur. Çalıştığımız sistem tarafından, tercih ettiğiniz banka tarafından yapılan bir kesintiyi işaret edecektir. Bu kesinti hesapta para bulunmaması nedeniyle, transfer edilen paranın içerisinden masraf olarak alınmıştır. Bu masrafın Princessbet sitesi ile bir ilgisi olmamak ile birlikte, alınan masraf üzerinden Princessbet sitesine komisyon verilmesi şeklinde bir uygulamada mümkün değildir.